top of page

BMW X5 xDrive50i - Edition Exclusive

For Sale

€27.950,00 excl. btw

De auto

Edition Exclusive geeft natuurlijk al aan dat we hier met een hele volle variant te maken hebben van deze BMW X5 E70 van 2013. Dit Zwitserse exemplaar is dan natuurlijk ook voorzien van een goed gevulde optielijst. Zo vinden we er de volgende heerlijke opties in terug; 360 camera, soft-close, volledig leder dashboard, DAB radio, grootlicht assistent, etc.

Wij hebben de X5 vanuit Zwitserland geïmporteerd en inmiddels aangemeld bij de RDW voor een nieuw Nederlands kenteken.


Staat van de auto:

Even populair: een plaat van een auto, gewoon bijna in nieuwstaat. Geen doffe koplampglazen geen beschadigde velgen, gewoon een bijna nieuw exemplaar.

Het mooie frisse interieur straalt de kwaliteit van Zwitserland uit, dus gewoon helemaal strak.


Het rijden:

408 pk is echt wel heel fijn hoor in deze fraai SUV. BMW is inmiddels heer & meester geworden op SUV-gebied. Niet alleen de techniek maar met name de combinatie daarvan met de fijne en strakke rij-eigenschappen maken de X5 tot één van de meest gewilde SUV's in dit segment.

RIj je rustig, hoor je hem haast niet. Trap je hem wat dieper in dan laat hij op een beschaafde manier horen dat je wel met een beul van een motor onderweg bent.

Deze motoren zijn in principe probleemloos, zolang je de service-interval (olieservice 30.000 km) maar niet overschrijdt. En daar gaat het vaak mis.

Wij kochten deze X5 met de juiste historie, sterker nog de twee vorige eigenaren hebben de service binnen de 20.000 gemiddeld uitgevoerd.


Het onderhoud:

Deze X5 komt met een goed gestempeld serviceboekje. Het meeste onderhoud heeft bij de dealer plaats gevonden getuige de stempels.Uiteraard is deze X5 ook bij onze BMW-specialist langs geweest en daar hebben we de juiste puntjes nog even op de bekende 'I' gezet.Wij hebben het volgende onderhoud laten uitvoeren:

  • olie,

  • filters,

  • carterventilatie,

  • bougies,

  • diverse koelleidingen (preventief),

  • etc.




Opties & Accessoires:


Specificaties

Bouwjaar

02-2013

Kilometerstand

147.099

Kleur

Saphhire Black Metallic

Brandstof

Benzine

Transmissie

Automaat

Cilinderinhoud 

4.395

kW  /

300

PK

408

Cilinders

8

APK

nieuw

Kenteken

n.n.b.

bottom of page