

De auto
Zeer leuke en vooral volle Ford Focus ST van eind 2015. Oorspronkelijk Duits geleverd en sinds 2021 op Nederlands kenteken.
Deze Focus ST is rijkelijk uitgerust. Hij is onder andere voorzien van de begeerlijke Recaro kuipstoelen, schuif/kanteldak, KW-schroefset en uiteraard de tuning niet te vergeten: de ST heeft een Stage 1 tuning.
De staat van de auto
Wat een mooi exemplaar! Rondom erg netjes, zonder deuken of grote krassen op de carrosserie. En dan het interieur: bijna foutloos. Met name de instapwangen van de kuipstoelen zijn gewoon bijna in nieuwstaat.
Mooie set (nieuwe) velgen met zeer goede Michelin-banden. De carrosserie is recent voorzien van een glascoating, dus vuil hecht zich niet snel aan de lak.
Het rijden
Ja, dat zal je niet tegenvallen! Lekker strak op de weg door de KW-schroefset en perfect in balans. Verder alles dik in orde: de bak, de motor, alles in zeer fijne conditie.
Het onderhoud
De ST is netjes bijgehouden en heeft recent nog een grote beurt gehad, inclusief walnut blasting. Wij leveren hem af met een servicebeurt, de onderhoudshistorie en 2 sleutels.
Specificaties
Bouwjaar
10-2015
Kilometerstand
184.623
Kleur
Stealth Grey
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Cilinderinhoud
1.999
kW /
184
PK
250
Cilinders
4
APK
09-2027
Kenteken
K-912-PG
























